| Ana_5104 a întrebat:

Azi am facut dragoste cu iubitul meu si spre sfarsit prezervativul a alunecat de la el si a ramas la mine.este posibil sa fi ramas "ceva" pe la mine prin-auntru? El zice ca nu s`a intamplat nimic si ca lichidul a ramas in prezervativ dar mie mi`e putin frica. Exista vreun pericol sa raman insarcinata?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Posibil să fie un pericol dacă te afli în perioada de ovulație!
Poți face apel la pilula de urgență pentru a îndepărta orice suspiciune.
Pa, pa.

| ZyReXe a răspuns:

Daca Lichidul(Sperma) A curs pe tine este o problema sunt 50% sanse sa ramai insarcinata dar daca nu a curs nu este nici o problema

Depinde de tine tu erai acolo si daca a curs pe tine imi pare raucrying
Dar poate nu a curs...

Ce cred eu:Nu Prea Cred Ca A Curs Rar Se Intampla

| Laurixu a răspuns:

Poate e cam riscant mai bine du-te la un ginecolog:d

Baftaa:**;]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dece nu incerci sa iei pastila aia de urgenta pentru siguranta ta, pentru ca eu nu vreau sa te sperii, dar unei prietene din liceu acum vreo 2 ani cam la fel cum ti sa intal tie i se intamplase si ea a luat o pastila care sa nu ramana gravida erau doar 2 pastile, nu mai stiu cum sau numit, dar stiu ca erau ca sa nu ramai gravida si era un termen de 72 de ore, nu vreau sa te mint, dar sunt cam 2 ani si cred ca un pic, bafta pentru ca cred ca esti tanara si nu se merita ca sa faci copii de pe acumhappy