| genonlyeu a întrebat:

Am facut sex in timpul menstruatiei (neprotejat) si el si-a dat drumul in mine.Ciclul mi-a venit in fiecare luna de atunci, la data la care trebuia sa vina (deci nu mi-a intarziat). E posibil sa fiu gravida?

11 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Sansele sunt mici daca nu ai simptome. Un consult da ginecolog te va linistii.

| wildthing a răspuns:

Sa stii ca daca ai facut sex neprotejat in timpul menstruatiei de acum vreo 9-10 luni, eu zic ca nu ai de ce sa-ti faci griji.winking

| Cătălina a răspuns:

Se poate intampla sa ovluezi chiar si in timpul menstruatiei, adica mai tarziu decat de obicei, asta depinde doar de organismul tau. Insa, daca spui ca ti-a venit la data exacta fara intarzieri, atunci nu cred ca e vreo problema.

| Lummy a răspuns:

Nu ai cum sa fii insarcinata. stai calma :d.dar totusi, aceasta perioada e delicata pentru orice fata...in fine, fiecare cu parerea ei.

| tuGatita a răspuns:

Fa un test de sarcina. normal nu ar trebui sa fii dar nu se stie... spermatozoizii supravietuiesc cateva zile in "tine" si atunci cand iti trece menstra cine stie.se poate prinde ceva. deci fa test mai bine.

| ramkat a răspuns:

Iak...sad Nu ramai doar daca nu ai facut-o in prima zi sau ultima zi de stop. In celelalte zile poti sa te sexezilaughing cum vrei! Stai fara griji data viitoare. Dar nu iti recomand sa nu o mai faci pe stop pentru ca vei avea probleme foarte grave de sanatate...cancer etc. ok?

| Loove_6052 a răspuns:

Daca nu esti vino pe la mine ca sigur o sa fii big grin

| adina_8849 a răspuns:

Nu ai cum sa fi gravida. daca ti-a venit si la data corecta care mai e grija ta?

| Ghost a răspuns:

Sunal pe bebe sexologul el stie mai bine funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca si-a dat drumul in tine? de unde si-a dat drumul? din pod? si acum el este in tine? de te simti gravida?

| valceanul a răspuns:

Ai scapat!