| Marin12342 a întrebat:

Am facut sex neprotejat acum 1 săptămână si inainte cu 12 ore m-am masturbat, dar inainte am fost la baie, am urinat si m-am spalat. Am facut sex doar 1 minut nu cred ca o fost mai mult si dupa ea a fost la baie si a urinat.Stiu ca am facut o prostie, dar sincer m-am cam lasat dus de val. Poate sa ramana insarcinata?

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca nu ai ejaculat in ea nu poate fi gravida.

| Goete a răspuns:

Desi nu apui clar, daca ai ejaculat in ea bineinteles ca poate. Ca doar asa se dac copiii, nu ii aduce barza.
A meritat pentru 1 minut de placerehappy?

| Marin12342 explică (pentru Goete):

Am uitat sa spun ca nu an ejaculat in ea

| Goete a răspuns (pentru Marin12342):

Atunci poate ramane insarcinata.
Dar nu tu ai lasat-o

Răspuns utilizator avertizat