| AnAndrey1994 a întrebat:

Dati-va si voi cu pararea! Ieri dupa masa m-am masturbat si dupa3 ceasuri am facut-o neprotejat cu prietena mea dar mentin ca inainte sa o facem cu vreo jum de ora am fost la baie de m-am spalat cu apa rece pe penis si am facut-o neprotejat un minut sau doua! Sunt sanse sa ramana insarcinata si daca da cat la%! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| nicaruaga a răspuns:

In opinia mea sansele sa fi ramas insarcinata atat timp cat nu ai ejaculat in ea sunt de... 0.001%. totusi acea sansa exista si te sfatuiesc sa nu o mai faci chiar daca multi super-eroi iti vor spune ca e foarte ok. stiu pe cineva care nu s-a protejat niciodata, pentru ca el intotdeauna termina afara cand simtea ca vine. desi nu a ejaculat niciodata inauntru, in 3 ani s-a ales cu 2 copii de la 2 fete diferite. deci te sfatuiesc sa nu mai faci astawinking. cat despre actul de ieri... poti sa stai linistit, doar ai grija pe viitor

9 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Daca nu si-a dat drumu in tine, sansele tind la zero.

| nicaruaga a răspuns (pentru grab):

Chiar daca isi dadea cineva drumul in el, sansele...cred ca tot la zero tindeau laughing))

| grab a răspuns (pentru nicaruaga):

Eu de fapt imi inchipuiam ca vorbesc cu prietena lui tongue
scuze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic k cam sunt!

| LiVeeee a răspuns:

Pai daca nu ai ejaculat in ea, nu

| Florrentina14 a răspuns:

Stai, te-ai culcat cu prietena ta, si ca inainte te-ai spalat pe "pen" si la sfarsit intrebi daca esti insarcinata? Esti baiat sau fata?

| Florrentina14 a răspuns (pentru Florrentina14):

Aa...scuze am citi gresit big grin

| Actaar a răspuns:

100% A DE VA RAAAAAT!

| AnAndrey1994 explică:

Si am facut-o 1 minut max 2