| Andy40 a întrebat:

Am facut sex neprotejat cu o fata si era pe ciclu era in prima zi la ciclu si am scapat in ea 1 picatura happy si s-a dus la wc sa urineze exista sanse sa ramana gravida

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este determinat atat prin studii stiintifice cat si prin cercetari si experimentari medicale faptul ca IN PRIMA ZI de MENSTRUATIE care reprezinta de fapt PRIMA ZI a NOULUI CICLU MENSTRUAL, formarea unei sarcini este absolut IMPOSIBILA chiar si daca sperma este ejaculata in vagin de fiecare data. Pentru informarea ta corecta trebuie sa afli si sa stii ca urina este eliminata prin URETRA o gaurica mititica situata deasupra deschiderii/intrarii in vagin si fiindca urina NU se elimina prin VAGIN astfel ca reiese cat se poate de clar ca sperma ajunsa in ea (vagin) nu poate fi eliminata prin... urinare. big grin

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu sunt sanse sa ramana gravida.

| mudokins78 a răspuns:

Da!
o sa ramana gravida si tu o sa platesti pensie!

| Necunoscut112 a răspuns:

Ştii că partea cu urinarea e o prostie, nu? Noroc că era în perioada infertila.

| RaspunsuriSerioase a răspuns:

Da, daca nu a luat pastila de a doua zi, DA! Take care people!