| ada_8083 a întrebat:

Daca am facut sex neprotejat in prima zi de dupa ciclu mai de fapt ultima pentru ca inainte de aktu sexual am avut menstruatie putin exista riscu de a raamne gravida?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, sigur ca da, nu exista nici o zi 100% sigura. Totusi, riscul este mic, cu atat mai mic cu cat menstruatia a durat mai putin.

| εїз a răspuns:

Nu, nu poţi rămâne însarcinată pentru că 3 zile după menstruaţie şi 3 zile de menstruaţie... e imposibil.

| Florin_2297 a răspuns:

E imposibil acest lucru + ca nu a ejaculat in tine, nu ai de ce sa te temi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3 zile dp menstruatie si 3 zile inainte de menstruatie nu poti ramane gravida tongue asa ca poti sta linistita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici intu-n caz