| Pralea_Dănuț_2000 a întrebat:

Am făcut sex neprotejat cu prietena mea. Penetrarea a durat in jur de o ora. Nu am simțit ca mi-am dat drumul sau nu in ea și penisul nu a devenit fleasca deloc. După o săptămâna de la actul sexual ne-am întâlnit iar iubita mea spune ca are scurgeri vaginale rozii, nu are pofta de mâncare, nu mai suporta anumite mirosuri. Este posibil sa fi rămas însărcinată?

Răspuns Câştigător
| PegassiDoctorulThau a răspuns:

Salut!
Este foarte posibilă o sarcină, chiar daca nu ai ejaculat, după o ora din actul sexual 100% a venit lichidul preejaculator care poate contine spermatozoizi. As recomanda sa faca un test de sarcina pentru a vedea despre ce e vorba. Mult succes!

| Pralea_Dănuț_2000 explică (pentru PegassiDoctorulThau):

Il poate face și in seara asta?

| Ancandf875 a răspuns (pentru Pralea_Dănuț_2000):

Se face dimineata fara a consuma lichide pentru ca acestea îl vor dilua

| PegassiDoctorulThau a răspuns (pentru Pralea_Dănuț_2000):

Sigur, oricand...nu este nici o regulă.

11 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Dacă e însărcinată te încurajez să te însori cu ea si să creșteți copilul, să nu îl omorâți prin avort.

| Emilian65 a răspuns:

Daca era in perioada fertila, este posibil sa fi ramas gravida.

| NotNamed a răspuns:

Ce ai mancat incat sa te tina o ora?

| Teo29 a răspuns:

Poate fi vorba de o boala cu transmitere sexuala.
Pe viitor, faceti-o protejat ca sa eviti orice risc
Ea sa mearga la ginecolog sa vada ce se intampla

| Petre_Ilinca_1998 a răspuns:

Sa faca un test de sarcina si veti afla

| Pralea_Dănuț_2000 explică:

Menționez și ca ea a fost la primul contact sexual

| xCostelVulcanizareX a răspuns:

Da,asa eram si eu si chiar am ramas