| anonim_4396 a întrebat:

Am făcut sex pe 22 și pe 23 cu iubitul meu. Eram la începutul perioadei de ovulatie (19-26). Până să pună prezervativul am făcut-o fără, câteva minute. Nu și-a dat drumul și nici lichid pre-ejaculator nu era, apoi a scos-o și și-a pus prezervativul. La începutul aceleași luni, pe 1, m-a dezvirginat. De pe 22 și până acum am crampe, mai ales în partea dreaptă. Penisul lui e de 17-18 cm. Când am făcut sex l-a băgat pe tot si ft repede. Mă durea și atunci tot în partea aia. A trecut o săptămână și în fiecare zi de atunci am crampe. Pot proveni de la penetrarea adâncă sau durează prea mult să fie de la asta? Sunt șanse să rămân gravidă? Pot fii probleme de sănătate?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Fara PRELUDIU si pregatirea de dinainte de sex, ajungi sa faci sex pe uscat, care-i dureros, iritant si il urasti.
Baiatul asta este un prost, ca nu are habar sa-ti faca PRELUDIU ca sa simti si tu placere si sa nu te mai doara.
Nu mai accepta sa sara pe tine ca un taranoi nesimtit, inainte sa-ti faca tie preludiul, ca-i extremd e importanta sa fii relaxanta si umezita complet ca sa nu te mai doara nimic si sa te poti bucura si tu de sex.
In ce priveste sexul fara prezervativ, mai ales in perioada fertila, nu mai riscati fara protectie, fiindca odata si odata se intampla si ghinionul si ramai gravida.

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Crampele de care vorbesti sunt de la actul sexual dur pe care l-ai avut cu iubitul tău. În ceeace privește sarcina, este posibil sa fii gravidă.

| Crackman a răspuns:

Ai șanse sa ramai gravida... Cu cele povestite de tine

| mariancrisan97 a răspuns:

Da, sunt sanse foarte mari de a ramane gravida, cel mai probabil esti deja. Ce nume ii vei pune pruncului sau pruncinei?