| Phlord a întrebat:

Buna!
Am fâcut sex cu iubitul meu acum doua saptamâni si mi-e frica ca pot fi insárcinatà. Dupà ce i-am supt penisul, i-am pus prezervativul doar ca era pe dos, n-am apucat sa-i pun de tot doar pana la cap dupà care l-am scos si l-am pus pe fata buna.
Dupà aia am pus scuipat pe prezervativ acesta find fixat pe penis si am facut ce am facut. Oare sunt sanse sa ramân gravida? Nu stiu sa aiba lichid preejaculator pe penis înainte sa pun prezervativul si dupà ce l-am pus l-am sters cu mâna si scuipat.

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu ai ramas insarcinata, calculeaza 21 de zile de cand ai facut sex si fa un test de sarcina, mu lua pastila de a doua zi, ce varsta ai?

| Phlord explică (pentru CristiDinBucuresti):

16 și nu pot lua un test de sarcină. Fiindcă stau la sat. Și orașul e foarte departe

7 răspunsuri:
| ionur a răspuns:

Ia pastila de a doua zi și ești fata și femeie de casa +virgină1000%

| katy a răspuns (pentru ionur):

Ii recomanzi sa ia pastila de a 2-a zi, dupa 2 saptamani? Pastila respectiva este foarte puternica si are efecte adverse.Te rog nu o mai recomanda nimanui ca si cand o poate lua oricand

| Bogdanel27 a răspuns:

Stai liniștită riscul e minim, dar dacă ai acces la internet documentează te mai bine ce înseamnă și ce riscuri/placeri aduce sexul

| Oanaoni a răspuns:

Dacă nu a ejaculat în tine nu are cum. Am făcut o neprotejat de multe ori și nu am rămas dar nu încurajez asta

| Phlord explică (pentru Oanaoni):

El nici nu a ejaculat în prezervativ deci e zero sanse multumesc de sfat ❤

| Skylor a răspuns:

Nu, dar înainte să faci dragoste cu iubitul tau documentați va, va rog.