| SynergyBoy a întrebat:

Am facut sex prima data cu prezervativ m-am terminat dupa cateva ore am mai facut o data si s-a rupt prezervativul [ specific nu am ejaculat, am simtit ca s-a rupt in exterior, am simtit o senzatie si m-am si uitat era crapat adica mi-a iesit din el. cred ca fix atunci crapase ] l-am schimbat am continuat si am ejaculat in prezervativ... Acum 3 zile am facut-o si am ramas fara prezervative si m-am jucat cam 5 6 secunde fara prezervativ specific n-am ejaculat nici n-am simtit nimic. Prietena e pe ciclu menstrual cam in 2 3 zile. tinand cont de luna trecuta, dar nu e regulat. Sunt sanse sa se fi intamplat sa ramana? Eu nu prea cred dar vreau parerea unora mai priceputi... Chestia cu jucatu fara prezervativ am facut si mai demult si nu s-a intamplat nimic. acum sunt putin mai stresat si vreau niste pareri.

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Nu se intampla nimic, stai linistit, daca numai te-ai jucat.
Poate sa ramana doar in cazul in care faceti 2-3 numere consecutiv, fara prezervativ, pentru ca dupa prima ejaculare, poate sa mai ramana ceva acolo, care sa iasa la urmatorul numar, fara ca voi sa va dati seama.

4 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Tin sa contrazic multe guri.Penisul secreta o chestie, care e cam tot sperma, in tot timpul actului sexual asa ca nu trebuie neaparat sa ejaculezi inauntru ca prietena ta sa ramana insarcinata. Daca n-a ramas, a fost norocoasa.happy

| SynergyBoy explică:

Mersi m-ai linistitwinking asa ma gandeam si eu ca nu are ce sa se intample. Noapte buna

| zZAlexandruZz a răspuns:

Felicitari esti tata.

| cristinammm a răspuns:

Stai linistit, e ok! la faza cu prez, daca nu ai ejaculat, e ok.si ca te-ai jucat, nu are nimic..iti spun din experienta.