| nex85 a întrebat:

Fetelor, ce parere afeti despre fetish-ul barbatilor pentru picioarele voastre?
Cum vi se pare cand un barbat doreste sa va sarute si sa va alinte degetele de la picioare... eventual va cere un footjob? Asta in completarea sexului normal... E un fetish ciudat, voua va place?

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ceva absolut normal. dar tot mai rar, picioare atat de frumoase. chiar daca "Frumusetea e in ochii privitorului" - degustatorului apreciator.
Fiecare are felurile lui in care se poate simti bine.

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu aş accepta să fac asta, dar probabil există destule fete care ar fi încântate.

| FaraNumePls a răspuns:

Mie mi se pare ciudat. Dar fiecare cu plăcerile lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ok să-mi admire picioarele, dar e deja scârbos să-mi lingă degetele, eu una nu apreciez chestia asta. Footjob. As încerca, dar nu știu cât de bine mi-ar ieși laughing

| nex85 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru sinceritate, esti prima fata care raspunde happy Footjob e cam obositor intr-adevar, am intrebat de curiozitate...

| anonim_4396 a răspuns (pentru nex85):

Nu am fost prima fata laughing
Cu plăcere!