| giulik22 a întrebat:

Am fost 3 zile cu un baiat. El a tinut mult la mine si inca tine si eu la fel de mult dar totusi eu i-am cerut sa ne despartim deoarece incepe scoala si nu ne vom mai putea vedea si i-am propus sa ne bagam din nou in vara dar el din tot ce i-am zis eu a inteles ca mi-am batut joc de el chiar daca nu e asa pentru ca il iubesc mult de tot si acum nu vrea sa mai vb cu mine! Ma iubeste, il iubesc si totusi nu vrea sa mai auda de mine, cica sa ma uite.Eu plang si sufar.Viata mea nu are sens fara el! Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Taisia18 a răspuns:

Uneori despartirea pe un timp anumit face ca sentimentul sa fie inca mai puternic.Asa ca nu suferi.El te iubeste si asta este cel mai important!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Acum ai invatat dintr-o greseala si data viitoare ai grija sa nu o repeti din nou.

| oanard174 a răspuns:

Si care e toata chestia? 3 zile ai stat cu el? asta nu se numeste o relatie, ce tampenie.

| alafaranume a răspuns:

Pai tu ai vrut o ruptura prea direct, ar fi trebuit sa lasi lucrurile de la sine sa mai mearga chiar daca v-ati fi vazut mai rar sau macar sa vorbiti mult daca nu ai fi putut de vazut, sa ii arati ca lumea in ziua de azi vrea fapte si dovezi nu doar cuvinte

| Nishuman a răspuns:

Draga.iti spun eu.el te ignora acum pentru ca e suparat ca ai vrut tu sa va despartiti.dar la vara.o sa vezi ca o sa-ti zica el sa va impacati. funda? plzz

| EduardMichael a răspuns:

Nu trebuia sa te desparti de el... Stateati tot impreuna chiar daca era distanta dintre voi mare straight face.Cam mereu se intamla asa cu cei care nu pot sa fie unul langa altul straight face sorry

| sRnPunct a răspuns:

De 3 zile si voi deja va iubiti?rolling on the floor.mai copii mai aveti mult de invatat despre ce este iubirea.succeslaughing