| Pirvu_Stefania_1999 a întrebat:

Am fost acum 3 zile la o petrecere si am intalnit acolo un baiat. Am dansat cu el, m-a luat in brate si m-a invartit de multe ori, m-a luat de mana, m-a pupat si mi-a zis ca ma place mult. De atunci nu m-a mai contactat si mie imi place de el. Ce sa fac?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nimic!
Daca intr-adevar ii place de tine, te va contacta el!

| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa dai de el prin intermediul cunostintelor, prietenilor sau a celor care au participat la petrecerea respectiva. Poate ca si el este intro dilema la fel cu a ta si incearca si el sa te gaseasca. Deci incearca pentru a nu trai permanent cu regretul ca nu ai facut-o acum la momentul potrivit. Succes!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Incearca sa-l abordezi prin intermediului internetului, sau printr-un sms. Vezi cum reactioneaza. Nu trebuie sa faci altceva decat sa-i 'fluturi' sansa de a intra in vorba cu tine din nou, vezi ce face cu ea.
Daca vorbiti putin si nu te mai cauta, inseamna ca a fost doar o vrajeala, probabil era ametit (noi la betie suntem lipiciosi cu orice fata disponibila).

| Emilian65 a răspuns:

A facut aceste gesturi ca sa se distreze cu tine la acea petrecere.

| mentholinks a răspuns:

Te-a folosit si el un pic ca sa se simta si el bine. Ai grija pe viitor sa nu ajungi sa fii folosita si mai intens.

| WaterDrop a răspuns:

Era beat si tu erai disponibila.Altceva nu a avut loc intre voi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa astepti, nu ai ce sa faci.
Daca nu era beat, o sa te sune probabil.

| Axde a răspuns:

Si eu am dansat cu un tip fain la un majorat. M-a intrebat de ce ii evit privirea si am zambit dand din umeri. Apoi m-a strans in brate si el a zambit. L-am vazut prin poze apoi si era dragut dar daca el nu m-a cautat nu s-a legat nmic laughing Vezi-ti de viata in continuare ca vei mai intalni baieti. Daca i-ai fi placut te.ar fi cautat el.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Axde):

Si el de unde sa stie ca ei ii place de el daca ea nu o cauta?

| Axde a răspuns (pentru UnBroken2016):

Pentru ca i-a acceptat invitatia la dans. Dar noi de unde sa stim daca ne placeti sau cum zicea cineva mai sus ca sunteti doar ametiti si lipiciosi cu orice fata?

| Interlopu_Piulita_1976 a răspuns:

Trebuie sa dai q la el in casa