| skumpik2help a întrebat:

as vrea intai se va povestesc o mica parte din viata mea iar dupa intrebarea te rog nu ignora vreau parerea ta! mie imi place un baiat din clasa de la mine de 2 anul cand il vad simt ca in stomacul meu inoata pesti. faptul este ca acum cateva zile am mers cu clasa in oras unde tot drumul ne'am tinut de brat iar dupa de mana dar cand a vrut sa ma stranga in brate am dat cap in cap laughing a fost amuzant dar dupa nu a mai avut curajul asta dar dupa am facut o petrecere cu clasa nde am dansat amandoi vreo 4 dansuri ne'am tinut iarasi de mana. el este genu te ia si te tine de mana sau te saruta dar nu iti spune ca ii placi sau ceva de gunul acesta... eu am o urata in clasa care moare si ea dupa el dar uite asta ma amuza pe mine se da intr'un mod prostesc la el vine si il insulta spune ca noi doi nu ne potrivim si intr'o zi ea a vrut sa il ea de mana si sa mearga cu el ca sa-mi faca mie in ciuda dar nu ma oftic asa usor si el a respins'o i-a zis " da lasa-ma frate in pace ca esti enervanta " si a enit la mine si m-a luat de mana si aia a murit gata. acum vreau sa stiu ma place si el e posibil sa o placa pe aia? cum imi dau seama daca ma place va rog mult raspun dau funda + vot puppy dog eyes sad

Răspuns Câştigător
| alexlaura91 a răspuns:

Daca trage tot timpul la tine, asta inseamna ca te place. Nu astepta sa iti spuna el ca te place... s-ar putea sa astepti mult si bine. Ia-ti tu inima in dinti si spune-i ce simti pentru el. Te asigur ca daca ii place de tine sigur va fi fericit, mai ales daca e timid.

1 răspuns:
| vicutza31zahariasasha a răspuns:

Dragutzo fii tare dac el nu te obserava acuu degraba kin veti termina scoala va realiza ce a pierdut...