| anonim_4396 a întrebat:

Am fost cu el timp de o luna. si am aflat ca si-a batut joc de mine! Cum sa fac sa ma razbun? Nu vreau rasp. gen razb. e arma prostului sau ignora-l! Vreau sa imi spuneti cum sa ma razb! Funda+ vot! Scz. greselile gramaticale!

Răspuns Câştigător
| LoveKiddie a răspuns:

Si eu am facut greseala de a ma razbuna.Eu una m`am "combinat" daca se poate spune asa cu unul dintre prietenii lui.L-a durut foarte mult, dar peste ceva timp mi-am dat seama ca am facut o prostie si ca nu avea rost.Roata se intoarce. poate nu acum dar peste ceva timp cu siguranta.Iti urez noroc in deciziile pe care le iei.

3 răspunsuri:
| Feliciann a răspuns:

Iti dau eu nidei de il faci pilaf capelinu@yahoo.com

| XxZer0xX a răspuns:

Pai fa-l gelos, ia-ti un iubit si sarutate cu el in fata lui, asa il faci cel mai gelos happy
Sau... iei un pahar de suc si i torni in cap
funda?

| TheCody a răspuns:

Am auzit odata cum s-a razbunat o tipa din Franta pe uibitul ei din acelasi motiv. A facut afise cu poza lui pe care a scris "porc infidel" si le-a liit prin tot orasul. Poate iti da vreo idee.