| con12ro a întrebat:

Urgent.am avut o relatie cu o fata si si-a batut joc de mine.si vreau sa ma razbun pe ea.problema e ca daca sunt face 2 face sunt blocat, nu stiu ce sa fac.ma ajutati? cum sa ma razbun pe ea? nu vreau rasp. gen razbunarea e arma prostului sau ceva de genu. FUNDA

Răspuns Câştigător
| Cristian_Ion_1995 a răspuns:

Salut.Lasa totul sa se linisteasca pana atunci ignoro si apoi o lovesti unde o doare mai tare

3 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Lasa apele un pic sa se limpezeasca.Iar apoi da i un delete Definitivdin viata ta ok?!

| con12ro explică:

Faza e ca eu am amenintat-o si a inceput sa ma ia la misto.i-am zis ca o prind maine la scoala si ea m-a luat la misto.deci ce sa fac?

| WhoCaresMyDude a răspuns:

Cea mai buna razbunare e ignoranta. ignor-o, pentru ca fetele proaste ca ea nu pot rezista fara atentie, deci, se va oftica.