| p2099 a întrebat:

Salll.cum sa ma razbun pe un baiat care ma ranit foarte mult si si-a batut joc de mine? am crezut ca ma iubeste dar voia doar sex.nu a reusit si ma bucur foarte mult dar vreau sa ma razbun pe el pentru ca m-a mintit? stiu ca razbunarea este arma prostului si l-am lasat in pace de atunci...dar el a inceput sa ma povesteasca de rau la toate prietene mele (ca eu sunt urata si fraiera etc.) si asta ma afecteaza foarte mult spuneti-mi ce sa fac chiar nu-l mai suport!

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Foarte bine ca nu ai cedat. Daca cedai, atunci spunea ca esti curva lui si ca poate face sex cu tine cand vrea. Fii mandra de tine si lasa-l sa vorbeasca, ca de aia are el gura.

| p2099 explică (pentru Emilian65):

Sper ca pana la urma o sa ii para rau cand va plati pentru asta big grin

12 răspunsuri:
| Wihox a răspuns:

Da-i foc la casa. Nu poate sa mai rada daca nu are unde sa stea.

| mihai69 a răspuns:

Să spui unei prietene care nu știe să țină un secret că omul o avea așa mică, încât ai refuzat să te culci cu el ca să nu fii acuzată de pedofilie!

| Alcyon a răspuns:

Razbunarea-i arma prostului. N-o sa obtii nimic in felul asta.

| p2099 explică (pentru Alcyon):

Am spus ca razbunarea e arma prostului si l-am lasat in pace dar el vrea acuma sa ma faca de ras la toti prietenii mei

| Green66 a răspuns:

Răspunsul e simplu: poţi să le zici prietenilor că te-ai despărţit de el pentru că te înşela cu un băiatwinking

| ȘefuLaValută a răspuns:

Sa zici la toata lumea ca se pisa pe pantofi de mica ce e sau ca ai vazut plastilina mai tare decat ce are el

| NoRegretsxx a răspuns (pentru ȘefuLaValută):

Epic! laughing)

| ȘefuLaValută a răspuns (pentru NoRegretsxx):

Dar cand nu sunt eu epic? laughing

| corhaz a răspuns:

Un baiat nu iubeste doar pe el insusi cand vine vorba de relatii.si degeaba te razbuni nu il va afecta.fii fericita ca nu a obtinut ce a vrut

| p2099 explică (pentru corhaz):

Din contra l-am refuzat si l-am lasat sa insiste cu sexul laughing)

| p2099 explică:

Vreau sa plateasca pentru tot ce mi-a facut!