| MagicalDirector a întrebat:

Am fost cu o fata acum mult timp si neam despartit.Sa precizez ca ea este clasa a-8 si eu a-9 nu mai conteaza.Si ne mai intalneam pe cooridoarele scoli si nu ne spuneam nimica.Ea mi-a spus cand ne-am despartit "sa ramanem prieteni"( intelegeti prieteni vorbesc intre ei) dar noi nu am mai vorbit de loc si mi-am facut curaj si i-am spus pe facebook "cf?" (si am vorbit mult de la ora 20:00 pana la 1 noaptea pana am ajuns la un subiect delicat "vrei sa ne impacam").Si neam impacat.La scoala vorbeam si nu ne mai desparteam unu de altul. Intr-o zi niste prieteni mi-au spus ca au vazut-o cu un baiat sarutandu-se si m-am dus in acel loc foarte repede noroc ca eram aproape si i-am prins si ne-am despartit( asta se intampla in aprilie 2013). Dupa aia nu neam mai vorbit deloc si cam mam batut cu baiatu ala si am mers la politie nu mai conteaza.Vara mai treceam unu pe langa altu ne priveam dar nimica nu se intampla.Acum o zi ne-am intalnit la o petrecere foarte mare era foarte frig afara si neam si neam vorbit pana cand ea m-a sarutat si mi-a zis sa ne impacam.Si ce sa fac sa ne impacam este foarte frumoasa si un pic inpulsiva dar draguta si nu stiu ce sa fac. Sa ne impacam nu sau da?

Răspuns Câştigător
| ForevărTughedăr69 a răspuns:

Eu zic sa nu te impaci. Am fost pus si eu in situatia asta si cred ca am ales varianta corecta. Fetele sunt fete. Ai grija mare. Bafta!winking

6 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Mai bine nu.ea are o problema nu prea stie ce vrea.cauta alta fata

| neutrino a răspuns:

Ea este chiar asa de frumoasa, dar nu o prea duce capul, motiv pentru care tu speri sa o convingi sa se impace cu tine?

| MiruD a răspuns:

Tu ce zici? Vrei sa te impaci cu ea si sa se duca la altul din nou? Cum a mai facut?
Si ce daca e frumoasa si draguta? Nu mai sunt fete frumoase?
Ii cam place sa te manipuleze.
"Azi ne impacam, maine ma duc la altul".
Iti place asa?

| Public22 a răspuns:

Eu zic sa te impaci cu ea, faceti un sex salbatic si dupa da-i papacii sau combina-te cu alta. Ce esti tu ma, fraier? fa-o sa sufere.

| khtln008 a răspuns:

Categoric, nu! Daca tinea macar putin la tine( nu mai zic de iubire), nu iti facea asta.

| pamff1122 a răspuns:

Iti dau un sfat: Invata putina gramatica (sigur o sa ai mai mult noroc in dragoste).