| Username393 a întrebat:

Daca eu si prietenul meu ne-am despartit acum a 6a oara si mi-a spus ca vrea sa ramanem prieteni pentru ca nu mai e in stare de relatie, o sa imi mai scrie? Si data trecuta a spus aproximativ aceleasi lucruri si a venit sa ne impacam

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce panarama de relatie o fi asta la voi? De unde sa stim noi daca iti va scrie sau nu? Scrie adresa lui sa il intrebam.

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

Ii oferi si sex?
Daca da, poate asta e motivul pentru care se tot întoarce la tine. (Ca încă nu a găsit sa primească din alta parte)