| chandnisharma a întrebat:

Am fost cu un baiat acum un an, amandoi ne-am iubit dar din cauza unor neintelegeri ne-am despartit. Apoi timpul a trecut iar el acum are pe altcineva.Amandoi invatam in acelasi liceu, in clasa a 12.In curand, peste o saptamana mai exact se va termina liceul si nu il voi mai vedea niciodata probabil...simt un gol in suflet, imi pare rau ca nu i-am zis niciodata ca il iubesc.As vrea sa ii spun macar ca il iubesc foarte mult cu toate ca stiu ca nu mai poate fi nimic intre noi, vreau macar sa am sufletul impacat deoarece nu il voi mai vedea niciodata dupa saptamana asta.Va rog sa imi dati un sfat

2 răspunsuri:
| amiriam a răspuns:

Suna-l, iesiti la un suc sau daca il gasesti saptamana asta la scoala trage-l deoparte si spune-i tare si raspicat ca il iubesti.

| Chiparush a răspuns:

Suna-l si iesiti la un suc/cafea, ca vechi prieteni, si la urma zii ca il iubesti, si ca intelegi tot... dar aveai nevoie sa zici