| anonim_4396 a întrebat:

Am fost cu un baiat cand mai aveam putin sa facem o luna impreuna s-a rupt totu, timpu a trecut iar el a fost o vreme suparat pe mine, eu trecut supararea si l-am intrebat de vreo 2 ori daca vrea sa ne impakam dar el o zis ca nu stie, am trecut cu vederea ca nu mai tine la mine, acum de paste am mers la varu meu unde se afla si fostul si am stat 4 zile, cand eram in casa la el sau la varu meu doar noi 3 se purta de parca inca am mai fi impreuna doar ca nu ne sarutam (ma gadila, imi punea mana pe cur si sani) dar cand eram pe strada cu mai multi eram invizibila pentru el, acum nu mai inteleg de ce cand sunteam noi 3 (eu, el si varu meu) in casa se comporta ca atunci cand eram impreuna dar pe strada cu mai multi baieti nu exist pentru el.va rog ce credeti? mai ine la mine si se ascunde de aia din cartier? sau isi bate joc de mine? va rog ajutati`ma pentru ca eu tin chiar foarte mult la acel baiat.

8 răspunsuri:
| Nebuneală a răspuns:

Mie mi s-a intamplat aproape la feloh go on si mei imi place de un baiatoh go on si el se ascundea de lume pana nu am mai vrut eu si acum sta el dupa minewinking! Deci daca e genul fostului meu prietenoh go on crede-ma ca o sa te sacai mult timp de acum si sti ce cred eu ca inca te mai iubeste dar ascunde astawinking! asa eram si eu cu el cand eram pe strada doar asa prieteni apropiati amandurora venea la mine si imi zice Guritza mea si nu stiu ceoh go on sti ce face fostul tau prieten se ascunde dupa degetwinking! Crede-ma te mai place(parerea mea adica si eu am trecut prina asta si stiu ce vorbesc) Nu il baga o perioada de timp in seama sa vezi ca o sa iti zic el hai sa ne impacam si cel mai important NU il mai lasa sa te atingahappy!
Sa imi spui ce ai facut!

| MariuZ a răspuns:

Daca tinea la tine - nu se ascundea de nimeni... Daca nu e cu tine de ce il lasi sa te atinga?! Ignora-l si flirteaza, de fata cu el, cu alt baiat... asa o sa scoti la lumina ce simte cu adevarat. Daca tine la tine - isi va revizui comportamentul.

| axel007 a răspuns:

E clar ca baiatul vrea sa mai aiba si el o femeie langa el pentru orice eventualitate dar nu vrea sa se afiseze cu tine pentru ca nu tine la tine.nu ii mai da voie sa te atinga...si ai sa vezi cum reactioneaza.

| Dede_1899 a răspuns:

Se poate sa tina la tine dar poate nu e inca decis.sa se impace cu tine sau nu si din cauza asta poate ascunde inca acest lucru de ceilalti.
Sau poate e un ipocrit care incearca sa profite de dragostea ta pentru el.

| gyorgya a răspuns:

Clar nu mai tine la tine din moment ce se comporta astfel.cand tii la o persoana fie ea iubita sau pur si simplu o prietena nu o injosesti in fata altora ignorando si chestii de genul.parerea mea e sa incerci sa-l ignori in orice imprejurare. el stie ca inca mai tii la el si profita din plin de acest lucru si are impresia ca asta ii da dreptul sa te aiba cand vrea el.nu merita sa suferi pentru un astfel de baiat, prin comportamentul lui nu da dovada de respect pentru cea care i-a fost candva alaturi.fii tare si respingei gesturile de badaran.bafta.happy

| onur a răspuns:

Axel007 are cea mai multa dreptate... Atat vrea el cand nu are alta fata langa el te vrea. zice el in mintea lui : Ehh macar cu atat. si cand sunteti mai multi nu vrea sa fie vazut cu tine pentru a avea Cale deschisa catre alte fete. Cum va nimerii una va uita de tinewinking.

| InGeRaSh FitZoS a răspuns:

Eu cred ca vrea sa le demonstreze ceva prietenilor sau i'au spus ceva despre tine sau sa nu mai umble cu tine (exista sansa sa ii placa de alta din cartier) poate vrea sa va despartiti dar nu vrea dintr'o data poate inca tine catusi de putin la tine si inca te vrea aproape dar in acelasi timp nu te mai vreastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ori ii este rusine cu tine si vrea sa arate ca el e smecher si tu nu ori isi bate joc...crede-ma.Nu te porti asa cu cineva la care se presupune ca tii.