| dyana_8591 a întrebat:

imi place de un baiat pe care l-am vazut pe strada trecand si pur si simplu m-am indragostit de el, il vedeam trecand tot timpu pe langa mine dar in ultima vreme nu a mai trecut...nici nu stie ca exist ce sa fac? cum sa ii spun? As da orice sa fiu ca el...va rog ajutati-ma :d

Răspuns Câştigător
| Deniisze a răspuns:

Fa si tu rost de ID lui de la prietenii tai, poate ca ei il cunosc sau de numarul de telefon...
Daca nu poti asa incearca sa ii spui in fata atunci cand mai ai ocazia!
Gandeste-te bine, poate nu esti indragostita de el, ci doar este ca si o mica 'obsesie' de-a ta big grin Sau cev ce iti doresti si nu poti avea...
Deea happy

5 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Buna! incerca sa gasesti o cale de a vorbi cu el. intreba-l ceva nu stiu orice numai incerca sa vorbesti cu el in felul asta te apropii mai mult de el. ii poti cere nr de telefon sau id. succes

| madycumada a răspuns:

Buna!
Nu te-ai indragostit!
Este doar o atractie fizica, nimic mai mult.
Daca nu stii nimic de el, nici cum il cheama, nimic, ia-ti gandul de la elhappy

| anonima122 a răspuns:

Pai depinde... daca il vezi intr-o zi pe strada sa zicem ca ai o minge la tine te prefaci ca ai scapat-o direct langa el si asa intri in corba cu el

| MEMO a răspuns:

Dragoste la prima vedere :X
Du-te si spune-i ca l-ai vazut de mai multe ori trecand si cerei numarulwinking

| mynna27 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie ca tine...

doar ca tipul de care imi place e din liceul la care invat...