| Meee_5692 a întrebat:

Hey tup happy am nevoie de un sfat straight face imi place de un baiat, acum 1 an si ceva am fost impreuna dar relatia nu a mers desi dupa ceva vreme el tot inkerka sa ne impakam il refuzam... Totushi ne certam foarte foarte des din prostii si ne impakam si iarashi eram prieteni. Am fost impreuna cu un "amic" (mult spus amic) de al lui... si m-am despartit dupa un timp de el si am ramas amici desi mai stateam de vorba pe el il deranja foarte tare nu mai saluta se uita urat si cand eram singura totul era perfect. Si cand ne vedem si suntem amandoi totul pare perfect ne sarutam, vorbeste frumos cu mine. As vrea sa fiu cu el dar nu stiu ce sa fac sad merita oare sa mai sper sau sa o las balta?:yawn dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Parisblue a răspuns:

Eu zic sa nu o lasi balta,totusi,nu iti da de gandit faptul ca pe el il deranja ca pastrai leg cu amicul lui,?!,cred ca te-a plct tot acest timp,si mai cred ca faptul ca ai fost cu acel amic,l-a facut gelos,si te plc si mai mult, eu zic inca sa te vezi cu el, si sa va apropiati ca acum 1 an si ceva, poate peste cateva zile te intrrb daca vrei sa fiti impreunasmug,(sa-i sp DA)

1 răspuns:
| Gabriel04 a răspuns:

Pai daca te place inseamna ca tu esti o fire "artagoasa" incearca sa fii mai tandra cu el nu te mai lua la cearta din orice motiv.si tinand cont ca ai fost cu, el mai bun prieten al lui... urat din partea ta, eu in locul lui nu te-as mai baga in seama dar na' daca te iubeste incearca sa nu o mai dai in bara cu el