| anonim_4396 a întrebat:

Am fost cu un baiat cand mai aveam putin sa facem o luna impreuna s-a rupt totu, timpu atrecut iar el a fost o vreme suparat oe mine, eu trecut supararea si l-am intrebat de vreo 2 ori daca vrea sa ne impakam dar el o zis ca nu stie, am trecut cu vederea ca nu mai tine la mine, acum de oaste am mers la varu meu unde se afla si fostul si am stat 4 zile, cand eram in casa la el sau la varu meu doar noi 3 se purta de oarca inca am mai fi impreuna doar ca nu ne sarutam (ma gadila, imi punea mana pe cur si sani) dar cand eram pe strada cu mai multi eram invizibila pentru el, acum nu mai inteleg de ce cand sunteam noi 3 (eu, el si varu meu) in casa se comporta ca atunci cand eram impreuna dar pe strada cu mai multi baieti nu exist pentru el.va rog ce credeti? mai ine la mine si se ascunde de aia din cartier? sau isi bate joc de mine? va rog ajutati`ma pentru ca eu tin chiar foarte mult la acel baiat.

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu cred ca doar se distreaza cu tine, incurajat de faptul ca ii permiti diverse chestii pe care nici o fata nu i le-ar permite (sa te pipaie, desi spui ca aveti doar o luna de relatie). In mod normal, nici o femeie n-ar accepta dupa o luna de relatie intimitati asa de mari, asa ca el face cu cine ii permite, fara prea multe implicatii.

| monyk a răspuns:

Buna, cu parere de rau spu nca nu.Nu tine la tine, nu te iubeste, cel putin asta da de inteles. O persoana care te iubeste ar face publica relatia, nu ar sta atata pe ganduri cand l-ai intrebat daca vrea sa va impacati, adica ce atata sa se gandeasca? Glumea cu tine atunci cand te pipaia, nu din dragoste, asta nu e dragoste, daca iubesti pe cineva te comporti altfel si de fata cu toata lumea nu doar cand esti doar tu cu varul tau, e ciudat; poate asa e felul lui dar nu ii permite sa faca ce vrea cu tine si sa faca chestii de acest gen.Mai bine nu il mai baga in seama si daca simte ceva pentru tine, te va cauta el sa va impacati!

| Simonaa5 a răspuns:

Eu cred ca totusi tine la tine. Dar ii e rusine sa iasa cu tine pe strada " nu vreau sa te jignesc", Stii cum sunt unii baieti din diferite anturaje rad de el., Si poate de aia.happy

| Noname1465 a răspuns:

Probabil cand ati fost impreuna multi si-au batut joc de el ca cu aia ai stat si chestii ridicole
Tine la tine dar este prea "cocos"sa iti arate asta si poate se gandeste ca vai ce o sa zica ala daca ma combin din nou cu ea, oare o sa-si bata astia joc de mine? asta este in mintea lui
Succes:*

| Roikiiii a răspuns:

Soryy pentru greseli... dar m-am grabit...

| adellin123 a răspuns:

Salut si mie mi s-a intamplat asta cu o fata dar mai bine ar fi sa treceti cu vederea peste ce a fost