| Asdfghjklove69 a întrebat:

Am fost cu un tip o saptamana...acum inca il plac.si el ma place. dar l-am intrebat daca vrea sa fie cu mine si a zis ca nu.toti prietenii nostri sunt de parere ca suntem potriviti.merita sa mai incerc sa fiu cu el?

Răspuns Câştigător
| cosmy01 a răspuns:

Pai eu zic sa mai incerci la el cam peste o saptamana daca zice ca nu inseamna ca el cauta alte tipuri de fete. Deci sa incerci sa vorbesti cu el. poate veti fi iar impreuna. succes!

funda?:X

4 răspunsuri:
| Galiutza a răspuns:

Salut,daca tineti unul la altul parerea mea este ca trebuie sa mai incerci,nu renunta,daca vrei sa fii cu adevarat cu el,si daca tine la tine va veti impaca,eu cred ca va veti impaca deoarece daca prietenii zic ca sunteti potriviti inseama ck e asa,nu renunta daca vrei ceva,in cazul tau sa fii cu el,am renuntat si eu o data la un baiat regret pina in ziua de azi, nu lasa capul in jos, nu merita trebuie sa lupti pentru ce vrei tu! Bafta :*

| PTL a răspuns:

Nu conteaza daca ii urat daca ii frumos, conteaza daca simti ceva pentru el. Daca il placi incearca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai e prost si nu stie ce vrea.lasa-l naibii poate-l insoara prietenii.tu catas-ti un baiat hotarat care stie ce vra el nu prietenii lui.e prost tare mama draga.

| Asdfghjklove69 explică:

Ne-am impacat:X