| anonim_4396 a întrebat:

Am pregatire la franceza si raman cu o fata si cu colega acesteia.Intr-o astfel de ora acea fata m-a intrebat atingandu-se de mine ce inseamna Je t aime eu i-am spus Te ador in loc sa-i raspund Te iubesc. Dupa aceea a inceput sa ma imbratiseze in joaca in clasa sa vb cu mine chiar daca pana atunci eu nu am avut nici-o treaba cu ea.Intr-o zi,un prieten observandu-i comportamentul fata de mine i-a spus sa ma lase in pace, ca are iubit.Cand am aflat asta am ramas bulversat.Pentru ca mie imi placea de ea. Dupa acea intamplare a continuat cu acel comportament pana saptamana aceasta cand nu mi-a mai vorbit si nici nu m-a mai imbratisat.I-oi fi dat eu de inteles ca suntem doar prieteni si atat pentru ca am avut ocazii dar atunci nu o placeam.As vrea sa stiu care-i faza cu toata tarasenia asta.Toti din clasa stiu ca ea are iubit si are un comportament de flirt cu mine si dintr-odata a incetat cu acest comportament in aceasta saptamana.As vrea sa stiu ce inseamna toata tarasenia asta si daca sa-i pun capat fetei sa-i zic ca are iubit sau sa continui sa o plac.Si care-i faza cu acest comportament pe care l-a avut dintr-o data fata de mine.Un prieten imi spune sa termin cu ea pentru ca are iubit si doar se da la mine, dar habar n-am ce sa fac vreun sfat va rog pentru ca imi place acum si mie de ea dar acum ea nu mai socealizeaza cu mine.Ce este de facut?

Răspuns Câştigător
| Anonim2796 a răspuns:

Vorbeste cu ea intre 4 ochi, si intreab-o ce se intampla...intreab-o daca vrea sa fie cu tine sau nu. Intreab-o ce are de gand sa faca mai departe. Chiar ii place de tine?
Cred ca o discutie intre 4 ochi, doar voi doi...ar fii cea mai potrivita

2 răspunsuri:
| imiiubescmama a răspuns:

Daca ti-o suge, sigur te place!
Sau e curva, dar poti crede ca te place.

| TheOne2 a răspuns:

Eu cred ca se joaca cu tine, vrea sa vada daca e capabila sa te faca sa o pupi etc. Are iubit bos. Daca te place sa se desparta de el mai intai