| Elena1234456 a întrebat:

Am fost impreuna cu colegul meu de banca 2 luni. Suntem clasa a 10-a si eu ma transferasem recent. Nu a stiut nimeni din clasa, absolut nimeni. Cand colegii au inceput sa banuiasca ceva pur si simplu m-a parasit. Nu stiu ce sa mai fac. El spune sa ramanem cei mai buni prieteni cum am fost si pana sa incepem o relatie. Cum sa il fac sa vrea iar sa fie cu mine? El zice ca mereu a tinut la mine ca la o prietena si nimic mai mult, ca am fost doar "prieteni cu beneficii". Nu mai inteleg nimic si ma doare de fiecare data cand il vad.

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Ramaneti prieteni buni si accepta ca el nu vrea mai mult, decat nimic e bine si asa

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Accepta adevarul spus de baiat si nu uita ca o relatie nu poate functiona " pe furis". Daca nu te multumeste raspunsul meu, atunci incearca sa-l atragi cu "beneficii" mai esentiale.

| buburuza2007 a răspuns:

Nu are rost sa continui,asta nu a fost o relatie,a fost o joaca,accepta adevarul cu toate ca e greu,ca il vei vedea in fiecare zi,dar mergi mai departe,nu acolo se termina viata, ramaneti prieteni, fiti colegi buni dar tu mergi inainte, e cel mai bine, succes

| L7w7n7d7 a răspuns:

E clar că nu vrea o relaţie serioasă, doar o prietenie cu beneficii.

| Belluuu a răspuns:

Asta nu a fost o relatie. a fost mai mult o joaca bazat pe glume.tu ar trebui sa ramai preten cu el, dar sa stii ca viata merge inainte viata se traieste in doi vezi gasi pe altu cat mai carand cand nu vei mai spera atunci va aparea baiatu potrivitwinking

| Vasiliu_tiberiu__mircea_1996 a răspuns:

Treci mai departe