| cristiniqzapa a întrebat:

Am fost impreuna cu un baiat, o luna si ceva. In acest timp ne certam, ne impacam mai mereu.
Intr-o zi a venit la scoala la mine( el este a9a, eu a7a), mi-a propus sa ne vedem. In aceasta perioada nimeni nu trebuia sa stie de relatia noastra. A sunat clopotelul si am iesit in pauza. L-am vazut pe un hol, m-am facut ca nu il vad si el a strigat dupa mine( nu l-am auzit, dar el asa pretinde)
In acea seara a castigat Mr-ul si de atunci are foarte multe fite. Cum sa il fac sa il uit?sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cautati altul.

2 răspunsuri:
| rozalia25 a răspuns:

Concentreaza-te pe scoala si familie. Sunt cele mai importante acum. E timp si de "handralai"! Mai bine il astepti pe cel ales decat sa tot incerci relatii! Daca ai ganduri mai sumbre http://vrajitoarea-rozalia.blogspot.com/.

Răspuns utilizator avertizat