| anonim_4396 a întrebat:

Am fost in tabara la o manastire si a venit un baiat din constanta foarte dragut porecla lui era"Sobo" si numele adevarat Bogdan. deci eu m-am indragostit de el dar la inca o fata ii place de el si are nr lui eu nu il am crying dar oare ii place de mine? daca mereu se uita la mine sau in ochii mei si statea asa cam vreo 5 min... fundita kiss

Răspuns Câştigător
| mariuca16 a răspuns:

Pai eu cred ca da.adica daca se uita atent.si ce daca o alta fata ii place? lupta pentru ce vrei.Cat mai repedewinking

6 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

E posibil sa-i fi parut draguta lui. Fa rost de un contact si iesiti.

| AdriiAnna a răspuns:

Dar eu sunt sunt cluj crying

| mariaambrus a răspuns:

Bienkutza99 ai grija la cine te adresezi asa ca ai putea so incurci da? apropo cap de porc cum sa nu-i placa cuiva de adriana?

| AndreeaaaaSweetBabe29 a răspuns:

Cum o cheama pe fata? poate ii placea numele ei laughing

| Biencutza99 a răspuns:

Pe dracu' is bianca.scuze da i place de teo o luat-o de mana si in plus o venit la noi in camera ne-am distrat si de tine nici nu stia. apropo sobo tot timpu se uita in gol.i pasiunea lui rolling on the floor

| mariaambrus a răspuns (pentru Biencutza99):

Tu cap de porc ai grija ca nu stii cu cine te pui da?