| andreutza99 a întrebat:

Am o problema imi place foarte mult de un baiat de la calsa a8a eu sunt a5a dar nu stiu baiatul acela mi se pare glumet, dragut, este genul meu. Asta vara cand am fost in tabara a fost si el in autocar statea pe scaunul de langa mine cu un alt baiat dar mereu se uia la mine imi zambea are clasa langa clasa mea mereu il vad in pauze imi place foarte mult de el vreau raspunsuri va rog ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| ecristinamc a răspuns:

Aici chiar e vorba de varsta.Recunosc ca si mie, ca majoritatii femeilor imi plac baietii mai mari. Dar nu la varsta ta. Mie de exemplu, la varsta mea,(15 ani)ar fi ok daca as cu unu' de 17 ani...Nu se simte diferenta... Dar la tine.
Oricum baietii tin si la imaginea lor si sincer.toti iti vor bateas joc de el cand vor auzi astawinking

1 răspuns:
| SweetGirl_9963 a răspuns:

Fato, ai 11 ani iar el are 14 sau 15! nu vezi ca sunt 3 - 4 ani intre voi?! ca dracu aveti toate de va plac baietii mult mai mari?! si in plus, vezi-ti de scoala  ca daca iei un 9 o sa te certe mamika l-)