| andreeasandu a întrebat:

puteti sa imi spuneti daca un baiat ma place dupa ce va dau niste date? ieri sau alaltaieri am vorbit cu el pe mess si l-am intrebat daca are iubita. el mi-a zis ca da asa ca i-am zis si eu ca am iubit.acum 2 saptamani am fost in tabara cu el si mereu lua mingea mea de baschet in loc de a lui, vorbea cu mine, radea cu mine, etc.acum un an prietenul baiatul pe care il plac a fost la el si i-a spus ca ma place, iar prietenul lui mi-a spus mie.si atunci ma mintea ca are iubita.se uita mereu in ochii mei si statea vreo 20 de secunde.pana si in ore se uita la mine.cand luam note mari ma felicita.credeti ca acum ma place. urgent.

Răspuns Câştigător
| Simoo14 a răspuns:

Daaa.Parerea mea e ca te place si inca foarte mult.Eu zic sa actionezi cat mai repede sa va dezvaluiti amandoi sentimentele pentru ca poate cine stie o sa intervina cineva sau ceva si este mai bine sa vorbiti despre sentimentele voastre. Daca a functionat spune-mi:*.Si vreau funda:*

2 răspunsuri:
| xJuliusx a răspuns:

Sigur te place. Daca nu te placea te respingea intr-un fel, sau cel putin te ignora. Poate este un pic timid si nu are curajul sa-ti spuna. Ai putea sa-l ajuti si tu un pic, sa incepi o discutie cu el, sa deschizi calea spre sufletul sau si apoi o sa se destainuie si o sa-ti zica ce are pe suflet.winking

| NoUseForAName a răspuns:

Da, fara nici cea mai mica ezitare te place insa nu recunoaste. Fa-l sa recunoasca.

Sper sa fiti impreuna.