| Mihaelaa98 a întrebat:

Am fost in vacanta in Austria si acolo am intalnit un baiat care lucra la hotelul la care am fost cazata. El a insistat sa ne vedem iar eu nu prea eram incantata de idee deoarece mi se parea uratel, dar am acceptat. Ne-am plimbat si ne am tinut de mana pana cand a ajuns sa ma sarute. İn urmatoarele zile ne-am comportat ca si cum am fi fost impreuna, chiar facuse cunostinta cu ai mei si mai stateau de vorba. L am pus sa mi scrie in jurnal ceva ca amintire si mi-a spus ca isi doreste sa ma vada si anul viitor cand voi revenii. A avut foarte multe gesturi care m au facut sa il introduc in suflet. Se vedea ca voia sa ma vada, mereu imi facea poze si ma strangea in brate cu atata dragoste. Ei bine eu una stiam de la inceput ca o iubire de genul ar fi imposibila si eram sigura ca nu voi mai tine legatura cu el, doar ca oricat mi as impune nu pot sa trec peste. E prima oara cand chiar incerc sa scot un baiat din minte fiind sigura ca nu il voi mai revedea vrodata dar nu pot, il visez noaptea sau ziua cand dorm si asta ma omoara. mai ales ca el nu mi-a dat mesaj.Ce sa fac? Nu vreau un alt baiat ca sa uit de acesta. Mentionez ca am 20 de ani si pentru prima oara in viata mea m-am indragostit de un suflet impunandu-mi de la bun inceput sa nu o fac deoarece stiam foarte bine ce va urma.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SG1995 a răspuns:

Pai ati mers ambi de premisa ca e complet imposibil, dar daca ati tinut legatura cu putin efort v-ati fi revazut.

| Mihaelaa98 explică (pentru SG1995):

Dar el nu mi da mesaj iar eu i am dat doar o data de cand m-am intors si na am impresia ca nu prea tine sa ne vedem

| alex055 a răspuns:

Daca ati facut dragostea,? poate el doar asta a vrut.