| Deeiutss a întrebat:

Sall TPU:*:* As avea si eu o intrebare.va rog nu sariti peste postul meu! Deci anul trecut am fost cu un baiat vreo 5 luni... iar dupa aceea ne-am despartit (eu i-am propus). Si l-am intrebat asa :,, Ce ai face daca ne-am desparti?" si prima oara a inceput sa planga (adica nu a inceput sa planga ca un bebelus)si dupa aceea l-am mai intrebat de vreo 2-3 ori si a zis bine.si i-am propus sa ramanem prieteni. Dupa accea s-a pus cu sora mea mai mica decat mine cu 2 ani (el fiind de varsta mea) si inca nu stiu de ce. Apoi dupa vreo 2-3 luni s-au despartit si ei (el a vrut) si cand l-am intrebat de ce a zis ca nu o placea, s-a pus cu ea doar pentru ca avea tupeu (sora mea). Si in timpul asta eu si el ne-am certat rau ne-am cam si injurat si am impresia ca eu am inceput.in fine nu stiu sigur.Acum (dupa 1 an si ceva)faza e ca iar incepe sa imi placa de el si noi n-am mai vorbit de atunci si nu stiu cum sa ma apropii de el(suntem in aceeasi clasa) 1. Ceva idei? PS: Cand eram cu el s-a comportat foarte frumos cu mine(dar cand eram certati mi-a zis ca s-a pus cu mine doar pentru ca am vrut eu dar nu cred, deoarece cand i-am zis ca imi place de un baiat si eram pe cale sa ma pun cu el atunci m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el) si 2.Chiar m-a iubit sau e adevarat ce-a zis?

2 răspunsuri:
| AlexEuManu a răspuns:

Uite,la tine e mai complicat eu as zice sa te impaci cu el si sa ti-o pui cu el de vreo2-3 ori si s-o lasi baltawinking

| AlexEuManu a răspuns:

Funda?!