| Astaestecsf a întrebat:

aseară am venit la iubitu meu și Am dormit la el, și ne-am trezit pe la vreo 2 noaptea și ne-am gândit sa facem nebunii, eu eram virgina 18 ani, el 22 nu era virgin și începem etc punem prezervativul mă ustura tare la început, când continuam tot mă ustura, și deodată n-am mai putut tine durerea atât de tare mă durea și ii zic Alex mă ustura mă ustura oprește și el când a auzit a dat cu viteza mare și am început sa urlu de la viteza aceea ca mă ustura.
Credeți ca a procedat normal?

4 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

LOL
Alex al tau e un soi de Terente din cate pare, ustura si te''apasa''

| mihai69 a răspuns:

Troll

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu a procedat normal trebuia sa isi asculte iubita, pentru ca daca tu i-ai zis ca te ustura trebuia sa se opreasca.

| BlackRose03 a răspuns:

Ce proasta esti. laughing
Ti-ai dat virginitatea pentru unul care nu da doi bani pe tine si ti-a si placut.
Felicitări.
Esti o masochistă, asta-i clar.
Si dupa felul in care te exprimi imi dau seama cu usurinta ca nu te prea duce capul.