| AdaIoana18 a întrebat:

Am fost la plimbare cu baiatul de care imi place m-am simtit foarte bine el este un gentleman a doua zi cand ne-am intalnit el s-a purtat foarte rece cu mine oare din ce cauza?

11 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, nu trage concluzii pripite, se poate sa il fi deranjat ceva, sau poate ca nu din cauza ta, poate a avut si el ceva probleme, una-alta si de aceea s-a purtat asa, vb cu el frumos si intreaba-l daca are nevoie de ceva, daca este bine, intreaba-l de ce sa purtat asa dar fara sa ii faci acuzatii si sa vb urat ca nu se stie care poate fi cauza purtarii lui, poate are baiatul si altceva pe cap.

| Bacemi a răspuns:

Se poate ca in prima zi sa fi incercat sa ascunda supararea, iar a doua zi nu. Nu te gandi ca esti tu cauza. Poate are si el unele probleme. Incearca data viitoare sa il faci sa rada mai mult si sa uite de aceste probleme. Cu siguranta va fi bine. Eu nici nu voi primi o prima intalnire macar. Esti foarte norocoasa.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Poate l-a deranjat ceva la tine. ar trebui sa stai de vorba cu el si sa-l intrebi.

un an nou fericit kiss

| cretzufinish a răspuns:

Poate a facut-o pe gentelman-ul si nu si-a aratat rautatea din prima, dar a doua zi da... Zic si eu. Mai poate fi si posibilit unei probleme, sau se simtea rau...

Răspuns utilizator avertizat
| Decebal a răspuns:

Are probleme... ce crezi ca noi doar la fete ne gandim? ba una ba alta, de cat asa viata mai bine in spatiul cosmic happy!

| Kidu a răspuns:

Poate are unele probleme, nu din cauza ta neaparat, incearca sa vorbiti sincer, si sa-l ajuti in cazul in care poate trece prin niste momente mai putin placute pentru el!happy
P. S:Un an nou fericit si plin de impliniri!:*

| latexcap93 a răspuns:

E iarnaaaa thaaa. e baiat nu termocentrala.

| oanamaria a răspuns:

Pot fi mai multe raspunsuri
-s-a intamplat ceva cu el, a primit vreo veste, este preocupat pentru ceva ce i s-a intamplat
-daca v-ati vazut pentru prima data poate ca nu erai ce astepta, sau poate ca s-au epuizat subiectele de vorbit in cealalta intalnire,
-poate ca mai are o prietena si nu stie intre care sa se hotarasca
-unii pretind ceea ce nu sunt pentru a face o impresie buna dar dupa o vreme se dau de gol pentru ca ulciorul nu merge de multe ori la apa si trebuie sa te bucuri daca e asa ca n-ai pierdut vremea cu ea. cere-le parerea celor care il cunosc ca sa stii daca e joaca sau nu
cam asa imi explic eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Mai incearca inca o intalnire, daca se va purta tot rece, atunci se pare ca el "a mirosit" ca iti place de el si posibil sa nu ii placa asta.
Asta e parerea mea, nu trebuie sa fie neaparat adevarata.
Bafta!

| Andreeaa20 a răspuns:

Poate a avut el ceva probleme, deci nu te mai gandi la lucruri rele...