| NoPitipoanceAllowed a întrebat:

FUNDA! Azi,un fost coleg de clasa(foarte pervers) mi-a pus brusc mana pe sani(eram de fata cu multi prieteni,in fata blocului meu),si a simtit ca pusesem mult push-up acolo.A inceput sa faca misto de mine ca mi-am "pus mere acolo" si ca am sanii mici(de fapt inexistenti). M-am simtit foarte prost ca a spus asta de fata cu baiatul de care imi place mie(si lui ii place de mine).Dupa asta,baiatul de care imi place s-a purtat cam amical cu mine,de obicei flirtam,dar cand mai ramasesem eu, el si vecinul lui a ales sa plece apoi fara sa-mi spuna "pa" acasa. Oare l-a indepartat de mine faptul ca am sanii foarte mici?

Răspuns Câştigător
| VadTot a răspuns:

Buna! Ar Trebui sa i faci o plangere la politie Asa se va linistii definitiv! Asa Ceva e de neiertat! Daca l mai lasi si nu iei atitudine se va comporta si mai urat cu tine! Ar Trebui sa faci ceva. Ceva Foarte Serios si sa nu te mai atinga! ok?

4 răspunsuri:
| mahmy97 a răspuns:

Rasnuns castigator: Politia serios ma duc la politie ca ma pipait am auzit si eu de pipait dar sa te duci la politie te rog daca nu mai stai cu el si il ignori accesta nu va mai avea cand si cum, sa te pipaie, e mai normal asa

| blodinel a răspuns:

WoW ( nu in sens de world of warcraft) deci cata prostie am citit acolostraight face ala e un retardat si de ce pusca mea daca tie iti place de el si lui de tine nu sunteti in preuna

| RedHair57 a răspuns:

Daca chiar te place si simte ceva pentru tine, eu zic ca nu conteaza sanii, sau formele. Dragostea nu are nicio legatura cu aspectul fizic, desi, de multe ori, poate incepe de la asta. Eu zic sa nu iti faci griji.

Daca te placea inainte, te place si acum; iar daca nu, inseamna ca flirta la tine doar pe "interes". Aceea nu se poate numi dragoste

Sper ca ti-am fost de folos. Funda? big grin

| Lollish a răspuns:

Nu-l baga in seama si daca face asa nu te meritawinking parerea meahappy acum faci cum vrei tongue