| Roliii a întrebat:

Am fost luat la misto de o colega de clasa,ea s-a dat la mine,si eu baiat bun am pus botu si am crezut ca chiar e ceva,m-a chemat la ea acasa ea locuind singura si eu locuind singur, ne-am pus in pat, am inceput sa ne sarutam si dupa cateva min mi-a spus la un moment dat ca poti sa pleci ca totul a fost la misto

9 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Și tu ai crezut-o...

| WaterDrop a răspuns:

Pai daca ai dezamagit fata.Se astepta si ea la ceva mai pasional din partea ta. Daca te`ar fi luat la misto, o facea de fata cu toata lumea, nu la ea acasa..Cine stie ce prostie ai facut sau ce isi imagina ea ca se va intampla si nu s-a intamplat.Nu te gandi prea mult la asta, life goes on.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fraieeer!
Glumesc..astept intrebarea.

| kandaraki a răspuns:

Ori esti prost ori esti foarte prost.
buna poveste ai inventat, dar daca e si adevarata, atunci e prostul prostilor ca ai plecat!

Răspuns utilizator avertizat
| cyupaku a răspuns:

Trebuia sa-i rupi chilotii, daca ai ratat cheam-o la tine

Răspuns utilizator avertizat
| Seewk_Skrool_1985 a răspuns:

Bun, intrebare unde e?