| bogdan133 a întrebat:

Am fost refuzat de o fata ( colega ) i-am spus ca o plac si mi-a spus ca am lasat-o cu gura cascata apoi i-am spus daca vrea sa iesit sa mai vb ia a spus ca nu ca se ajunge prea departe ca ea ma vede doar ca un amic, coleg nu ca un gagic. Mie imi place foarte mult de ea si o cunosc destul de bine ( 2 ani jumate ) sa mai incerc sa fiu cu ea sau nu? dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Pai propune-i sa iesiti ca amici, colegi, orice vrea ea. Chiar si in grup mai mare, daca ea prefera asa. Daca o placi e bine sa petreceti timp impreuna. Oricum nici ea nu stie exact ce vrea, timpul pe care il petrece cu tine o va ajuta sa-si dea seama. Evident, si tu ai sa te lamuresti daca vrei cu adevarat sa fie prietena ta. Succes!

2 răspunsuri:
| lauracraciun a răspuns:

C comic suna,, gagik"laughing. unde s-a ajuns cu iubirea astaoh go on

| Skylar a răspuns:

NU,pentru ca inspre nefericirea ta ai intrat in friendzone