| bogdan133 a întrebat:

Ajutor! Iam spus unei colege ca o plac ( prin sms ) ea mi-a spus ca am lasat-o cu gura cascata, apoi i-am spus dacda vrea sa iesim sa mai vb ea a spus ca nu ca se ajunge prea departe sa nu ma supar pe ea dar ea ma vede doar ca un amic, coleg nu ca un gagic. De atunci ( 1 saptamana ) o visez mereu si nu pot sa ma gandesc decat la ea ( si inainte aveam aceste sentimente ) Iar luni la ora de religie ( ea se simtea cam rau ) eu mi-am sprijinit mana de banca ei intamplator, cand sa o trag ea m-a prins de mana si cealalta mana a ei si pus-o pe gatul meu... Ce sa mai cred acumthinking

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Eu iti zic ca ai luat-o prea 'pe fata' cu afirmatiile tale. Acuma fi bun amic cu ea, fi dragut cu ea, si daca ea va simti vreodata ceva pentru tine, iti va raspunde 'in cand' (adica la fel).

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Bogdan.M-am uitat la profilul tau.Ai 21 de intrebari din care aceasta intrebare, pe diverse variatiuni, ai pus-o de 16 ori.Toata lumea ti-a raspuns.Lucrurile sunt clare, fata nu te vrea.Degeaba speri ca noi aici putem face o minune, nu te vrea.Te vede exact asa cum ti-a spus, ca pe un prieten.Incearca sa te obisnuiesti cu ideea si nu mai posta aceeasi si aceeasi intrebare, nu de altceva dar exista persoane care chiar au nevoie de ajutor.Cu cat mai repede intelegi, cu atat mai bine pentru toti.Nu-ti mai manca timpul de pomana si nici pe al nostru, invata sa si pierzi, in viata nu poti castiga mereu.Salut!

| ascovit a răspuns:

Da' mai terminawaiting. Ai pus aceasta intrebare de 1000 de ori pe acst site. Poate daca nu ai fi asa de disperat poate fata o sa te vada ca un gagik, dar u esti prea disperat de viata.,

| NoChanceForUs a răspuns:

Viseaz-o,ea sigur nu te va visa. Fetelor nu le plac disperații.

| TPMTotiPentruMine a răspuns:

Te tachineazaaaaaaa.imi place sa fiu tachinata:Xlaughing

| fafanstefan a răspuns:

Ignoro vreo saptamana si o sa vezi ca o sa vina singura la tine