| bogdan133 a întrebat:

SALL TPU. Acum o saptamana i-am spus unei fete ( colege ) ca o plac ( mesaj telefon ) ia mi-a zis ca am lasat-o cu gura cascata. Apoi i-am spus daca vrea sa iesim in oras sa ne mai plimbam sa mai vb a zis ca nu ca se ajunge prea departe ca ia ma vede ca un amic nu ca un gagic. N-am mai zis nimic dar astazi la ora de religie la scoala mi-am rezemat mana de banca ei ( sta in spatele meu ) ea se simtea destul de rau. Cand vroiam sa trag mana ea s-a prins de mana mea. In concluzie 40 de minute aproape toata ora ea a stat cu mana ei pe a mea si cu cealalta pe gatul meu. Acum ce sa mai cred? ma place macar putin?

3 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Daca te-a tinut de mana nu inseamna neaparat ca ii place de tine, s-ar putea totusi sa te vada ca pe un prieten asa cum a si ziswinking
dar se poate totusi sa aiba ceva sentimente mai mari, si sa-ti refuze invitatia in oras poatepentru ca ai luat-o cam tare si nu s-a asteptat
vezi reactiile ei pe parcurs si sigur o sa-ti dai seamawinking

| clickdreaptadelete a răspuns:

Sunt de parerea lui BuilD dar fa-ti curaj daca nu ai.si intreab-o.

| BuilD a răspuns:

Cred ca ii place de tine... dar are ambitie sau ii pare rau pentru ce ti-a spus, spune-i si tu eu ti-am zis ce simt pentru tine tu mi ai ras cu nu acum dc nu ma lasi in pace si imi agiti inima fi sentimental happy :X