| Just55 a întrebat:

Am fost sambata seara la o petrecere. Acolo era baiatul de care imi place, bause cam mult si ma privea insistent (amandoi facem parte din acelasi ansamblu de dans) Am dansat si la un moment dat a iesit afara din sala si mi-a trimis un mesaj: "Hai afara!" Am iesit si m-am dus la el... m-a luat in brate... eu il imbratisam deoarece il plac... atunci el a inceput sa ma sarute... (el are o iubita) si mi-a zis ca ii place de mine din prima zi in care m-a vazut... si l-am intrebat: "Cu iubita ta cum ramane?" insa a evitat raspunsul... ma saruta lung si des... cred ca am petrecut vreo jumatate de ora sarutandu-ne. Dupa, i s-a facut rau de la prea multa bautura si dupa ce s-a mai linistit iarasi m-a sarutat...
Ce credeti? (El la repetitii ma urmareste cu privirea si multi imi zic ca ma place, dar eu nu stiu ce sa cred...) Nu vreau raspunsuri de prost gust!
Funda!

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Are o prietena pe care nu o respecta, dar pe care o va pastra. Ii place de tine si s-a hotarat sa te seduca pentru distractie. Nu se va implica intr-o relatie cu tine, te va tine doar ca roata de rezerva, fata cu care se distreaza. Daca tie iti place situatia si vrei doar distractie, fara implicatii sentimentale, nu e nimci rau in asta. Doar ai grija sa nu te implici sentimental fiindca vei suferi.

| ania a răspuns:

Se iubește cel mai mult pe el. Dacă ar vrea să aibă o relație în care să aibă o parteneră fericită, ori ar fi refuzat să se îmbrățișeze cu altcineva ori s-ar fi despărțit de preitenă înainte să se sărute cu altcineva. Dacă a evitat subiectul preitenă însemnă că nu te respectă prea mult nici pe tine nici pe prietenă.Mai bine respăctă-te tu și nu accepta să te săruți cu băieți care știi că au prietenă.

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca te place din moment ce te-a dorit si te-a sarutat intratat de mult timp si din ceea ce ai scris se subintelege ca a facut-o cu o deosebita placere si probabil cu multa patima. Insa ar urma sa clarificati un aspect foarte important referitor la statutul lui din acest moment. Te-ai intrebat daca ai putea accepta sau considera sa devii/reprezinti doar o "rezerva" de lux?

| Florentina9210 a răspuns:

Ce face bautura din om.
Cand omul este in stare de ebrietate spune orice, nu are retinere. Si in plus, nu ar fi avut nimic de pierdut, nu i-ar fi stricat o partida. Problema este ca tu daca stiai ca are iubita, trebuia sa iti vezi de treaba ta, nu de alta dar sa nu cumva sa iti iei vreuna in moaca! Nu ca nu ai merita!
Si nu stiu cum ai putut sa te saruti cu unul care mirosea a bautura, mie mi-ar fi fost scarba.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Probabil vrea sa faca dragoste cu tine si dupa aia tot la iubita lui se intoarce si tu ai fost folosita. Lucreaza la personalitatea ta incat sa stii lua decizii si sa gandesti pe mai multe orizonturi happy

| Nejmoq a răspuns:

Te place, i-a fost frica sa o spuna si odata cu betia a prins curaj.

| OanaAlexandra123 a răspuns:

Pai a baut sa-si faca si el curaj sa o insele pe actuala

| Dragonitandee a răspuns:

Eu cred ca daca el chiar te placea atunci se despartea de iubita sa ca sa fie cu tine. Nu? Si in plus cine te iubeste cu adevarat se intoarce la tine.