| Oana266 a întrebat:

Sa încep cu începutul. Acum câteva sapatamni am fost la o petrecere...de fapt un majorat al unui prieten...era acolo si acel băiat de care îmi place, am dansat împreună si la un moment dat el s-a îmbătat si am iesit afara, M-a sărutat (bine mi-am dat seama ca si lui ii place de mine foarte mult ca ne stim si vorbim de o grămadă de timp) deci ne saturam si a început sa mă atinga pe fund ma saruta pe gat si atunci când stăteam la masa ma mângâia pe picioare si ma privea asa intens. So atunci când am iesit afara ne-am sarutat si mi-a zis ca ma iubeste si ca sunt buna. Si m-a întrebat daca eu îl iubesc si am zis ca da. Oare el chiar ma iubeste?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sincer, si-a cam batut joc de tine. laughing Daca din prima seara cand nici macar nu erati impreuna sau ceva si-a permis sa-ti puna mana pe fund te-a vazut doar ca pe o distractie. Nu te respecta deloc si tu nu ar mai trebui sa te lasi atinsa asa de oricine. Doar de iubitul tau.

| RAY a răspuns:

Omul vrea sex iar sexul nu presupune nunta sau relatie

| Divy a răspuns:

Da vreo câteva seri până găsește pe alta mai bună tongue

| Oana266 explică (pentru Divy):

Da...doar ca am mai stat împreună si ieseam împreună si si atunci dădea semne ca m-ar plăcea...doar ca acum e prima data când îmi spune te iubesc si totusi se zice ca oamenii beti

| Divy a răspuns (pentru Oana266):

Poate nu are curaj și era beat laughing a vrut să prindă și el ceva curaj, ar fi bine să pui în vedere că nu ți-ai dori să mai fie beat când te vezi cu elwinking

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Daca era beat sigur te iubeste doar in mintea naivilor. Trebuie sa dovedeasca asta ca sa-l crezi

| Oana266 explică (pentru CatalinVictor1985):

Următoarea zi mi-a scris pe mess

| GreenVoid a răspuns:

Se referea la bautura nu la tine.

| oFrunza a răspuns:

Dupa reactiile "perverse", el te vrea doar pentru trup happy
Sorry.