| tocxsickid989toxic a întrebat:

Am fost vara asta intr-o tabara la munte unde au fost copii din toata tara(merg in tabara asta de cativa ani in coace) si anul trecut a venit un baiat Cristi care are aceeasi varsta ca si mine dar e din alt oras. Toti din tabara spuneau ca ne placem pentru ca noi petreceam mult timp impreuna datorita faptului ca ne intelegeam foarte bine. Anul acesta a venit din nou si el, si ne-am revazut. Inainte de tabara cu vreo saptamana el si prietena lui cu care a fost vreun an se despatisera. Eu la fel, nu mai eram cu fostul meu de ceva timp dar inca il placeam mult si imi parea rau ca ne-am despartit. Intr-o seara l-am chemat pe Cristi la mine in camera sa fumam si sa mai vorbim (tin sa mentionez ca amandoi fumam si acolo la pensiune aveam camere de o persoana). A venit la mine, am inceput sa vorbim, am fumat, si dupa ne-am intins in pat, el a stins lumina si ne uitam amandoi spre tavan si vorbeam despre "ce inseamna iubirea pentru noi" si cum ar fi persoana de sex opus potrivita pentru fiecare dintre noi. Si cat vorbeam m-a luat de mana, dar atat. Apoi am adormit amandoi, iar eu m-am trezit pe la vreo 4 dimineata si l-am sculat sa se duca la el in camera In urmatoarele zile noi am inceput sa stam din ce in ce mai mult impreuna. Peste 2 zile am fost dupa-amiaza cu totii intr-un local unde am fumat narghilea si am baut. Si pe strada in drum spre pensiune el m-a luat de gat pentru ca eram amandoi ametiti si mi-a zis ca ii e rau. I-am zis ca si mie imi e rau si el m-a intrebat daca vin la el in camera sa stam impreuna. Seara urma sa avem o activitate, dar am vorbit cu el sa nu mai mergem. Bineinteles ca restul s-au prins ca sunt cu el si tot spuneau pe holuri inainte de activitate "Cristi si Simona sunt la cristi in camera", si tot bateau in usa in timp ce noi vorbeam in soapta in camera. Imi era rau de la alcool, am inceput sa tremur si i-am zis ca ma doare capul si ca imi e frig. El m-a invelit, m-a luat in brate, m-a pupat pe frunte si mi-a zis ca atata timp cat sunt cu el totul va fi ok. Apoi am adormit vreo 2 ore, timp in care ma tinea in brate, stateam cu un picior peste corpul lui, si aproape ca ne atingeam buzele. Dupa ce ne-am trezit (pe la ora 11:30) eram foarte ametita, si el s-a ridicat si mi-a dat sa iau nurofen ca sa ma linistesc, apoi a luat si el. Dupa ne-am pus amandoi in pat, el s-a asezat in fund sprijinit pe perete cu picioarele intinse si eu stateam intr-un fel in poala lui, ca in poza asta http://cantyouseetherainbow.tumblr.com/post/36545038500. Eu ma jucam in parul lui si el se uita in ochii mei. A inceput sa imi spuna ca in dupa-amiaza aia, dupa ce am plecat de la acel local ii era super rau incat ii venea sa se tranteasca pe trotuar si sa se culce acolo, si apoi am venit eu langa el si m-a luat in brate si i-am dat un sentiment de incredere. Apoi m-am uitat in ochii lui, am zambit si el s-a apropiat de mine si ne-am sarutat incontinuu cred ca vreo 5 minute. Si chiar simteam acei fluturasi in stomac pe care nu ii simt cu oricine, si simteam ca il iubesc, si niste sentimente pe care nu pot sa le descriu. A fost cel mai "intim" moment al meu cu un baiat de pana acum. Dupa asta, in fiecare seara pana la sfarsitul taberei ori venea el la mine, ori ma duceam eu la el in camera si povestea se repeta. Pur si simplu simteam ca nu mai e nevoie de cuvinte, niciunul dintre noi nu spunea nimic, dar ne intelegeam perfect unul pe celalalt. Nu stiu ce am patit, dar chiar simt ca nu o sa gasesc in tot galatiul un baiat ca el. (Eu sunt din galati si el din braila, 2 orase la 20 de minute distanta, deci practic foarte aproape). Cu el aveam o conexiune, ne intelegeam unul pe altul, vorbeam despre orice, si chiar am ajuns la concluzia ca intr-un fel il iubesc, chiar daca imi e foarte greu sa accept asta. Cand am plecat acasa la sfarsitul taberei am fost cu acelasi autocar. Prima oara a oprit la galati unde am coborat eu si ceilalti din grupul meu, apoi autocarul avea sa opreasca si la braila pentru celalalt grup. Dar Cristi a coborat cu mine din autocar la Galati, a vrut sa se cunoasca (,) cu parintii mei, a vorbit cu tata putin despre serviciul lui, deoarece tatii nostri lucreaza cam in acelasi domeniu, apoi inainte ca autocarul sa plece soferul a claxonat pentru ca el era singurul care trebuia sa mai urce. A venit la mine si m-a sarutat acolo in fata tuturor, in fata parintilor mei, a profesorilor, a celorlalti copii, si mi-a zis ca ma iubeste. Nu trece zi fara sa ma gandesc la el si la faptul ca e perfect pentru mine. Am incercat sa tin legatura cu el imediat dupa tabara, dar amandoi am tot fost plecati in concedii, si din cauza ca nu prea aveam net pe acolo nu am vorbit si ne-am indepartat, iar acum pot sa zic ca nu am vorbit mai deloc de aproape o luna. Ce as putea sa fac ca sa imi treaca de el, sau ce as putea sa fac ca sa pot sa fiu cu el? Voi ce credeti, ar fi mai bine sa il uit?

6 răspunsuri:
| AdyAdeluş a răspuns:

Ce poveste frumoasa! Ce viata frumoasa! Sa nu pierzi baiatul asta, nu merita. E un baiat asaa de dragut din tot ce ai prezentat, de, daca l-as cunoaste m-as cupla eu cu el nu conteaza cat e de urat sau frumos. laughing glumesc. Dar ia legatura cu el, incearca sa dai de el. Sa il uitiii?!?! Doamnee fereste. Vb cu el, daca el te iubeste si tu pe el formati un cuplu.
Mult succes cu el. MERITA!

| Hakuouki a răspuns (pentru AdyAdeluş):

"Ce poveste frumoasa!" Intr-adevar, este o poveste frumoasa, ai imaginatie tare bogata, cand dai si de baiat sa ne spui.

| AdyAdeluş a răspuns (pentru Hakuouki):

Eu am imaginatia bogata? laughing

| NameHarris a răspuns:

laughing) Cu siguranta il iubesti laughing) si din ce am citit si pentru ca ai avut rabdare sa scrii atata happy sper sa va impacatiwinking Concateazal tu daca el nu o face sunt sigur ca se va bucura enormwinking

| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Asta e un baiat adevarat, un baiat foarte ok din cate ai zis tu mai sus, ti-a cunoscut si parintii si mai tare, a aratat ce sentimente are fata de tine de fata cu toti.Nu cred ca aceasta distanta care oricum este foarte mica, ori niste vacante ar trebui sa va desparta.Nu cred ca ar fi mai bine sa il uiti, i-a legatura cu el, si fa ce trebuie sa faci, nu renuntati la asta ca nu merita.
O viata frumoasa sa ai.
Peace!

| BpBycaBestEVer a răspuns:

Ce e de recunoscut e ca a avut "tupeul" sa se prezinte in fata parintilor tai, din prima, fara nici o retinere. Dupa parerea mea, asta ar fi un model de barbat adevarat si ti-as sugera sa nu il pierzi, nu cred ca vei mai gasi prea curand(poate deloc) unul ca acesta.Nu cred ca ar merita altul mai mult decat asta iubirea, atentia, timpul tau.Hmm,si ca sa vezi, ce mica-i lumea, si eu sunt din Braila big grin!