| valentinalollypop a întrebat:

Acum doua saptamani am inceput sa stau cu un baiat si el era totul pentru mine adica eu il placeam de super mult timp si faptul ca a aflaf de existenta mea a fost cel mai tare lucru... Noi am inceput sa stam impreuna la scoala si ma suna si seara si vorbeam pe facetime, alaltaieri el a avut simulare si n a putut sa vorbeasca pe facetime si nici ieri, desi i am zis ‘auzi cand ajungi acasa poti sa vorbim putin pe facetime’ si a zis daaa, dar nu a mai sunatsad iar la scoala stateam mereu in pauza mare si cateodata si dupa, pentru ca niciodata nu auzeam cand se suna si asa ca intarziam amandoi. ieri nu a mai stat cu mine, l-am asteptat in locul ala dar nu a mai venit. Credeti ca s-a suparat cu ceva pe mine? Eu nu cred adica eu ii si pastrez secretul cum ca fumeaza si cum ca si a cumparat tigara electronica singur si asa.Nu prea aveam ce sa ii fac, adica eu sunt cu un mai mica si imi era sa nu par prea obsedata de el si sa nu ma creada disperata, dar nu are de ce cred, adica eu am fost draguta cu el si naturala, nu am facut nimic sa l impresionez.Ce credeti ca l a facut sa nu mai vorbim si asa?

1 răspuns:
| petitconseil a răspuns:

Daca tu nu l-ai suparat cu nimic, nu ai de ce sa-ti faci griji. Poate are si el alte treburi de facut si nu are timp sa-ti mai scrie sau sa va vedeti iarasi.Ai rabdare, o sa apara el la momentul potrivit si atunci o sa-l intrebi de ce a disparut asa fara sa nu dea nici un semn la tine.Succes!