| eXtrike a întrebat:

Am gresit intrebarea, nu e in categoria potrivita, dar marog : Daca vrei sa faci ceva de la o varsta mica, se dezolvata mai repede?
De ex: Eu ma apuc de abdomen (patratele), si de doar 1 saptamana incepe sa se vada straight face, WTF?

Dau fundita...(pentru prima data clown

2 răspunsuri:
| eXtrike explică:

Intrebarea mea, raspunsul tau, Stiu singur ce sa fac, fac abdomenele de pe 8 min pentru un abdomen perfect, vreau sa stiu daca e adevarat.

| ExTrEaM^^94 a răspuns:

Pai tu ai grasime acolo la abdomen in primul rand ca sa se vada foarte bine logic trebuie sa scapi de grasime prin cardio.De exemplu mergi si alergi te dai cu rolele si in timpul asta faci si abdomene acasa;)Daca faci doar abdomene nu o sa scapi de grasimea de pe burta si nu o sa se vada foarte bine! Uita-te la asta http://www.youtube.com/watch?v=PF5yTLzWyBU