| тєqυιℓα a întrebat:

Am iesit cu prietenul meu in club si m-a sarutat alt baiat in fata lui si acum nu mai vorbeste cu mine. Mi-a dat block pe toate retelele sociale si ma ignora total. Ce sa fac

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ar trebui sai dai si o mwie la imputitu care te-a sarutat... nu e normal sa mergi la discoteca avand partener pentru ca se intampla situatii cum ai patit tu sau chiar sex prin wc. Fa-ti analizele bts sa nu fi tras vreo boala de la ala

| RAY a răspuns:

Bravo lui, il felicit pe aceasta cale, ai primit exact ce meritai, tu ai iubit si te lasi sarutata de alt baiat, asta e iubirea feminima din zua de azi, stai cu ala care te a sarutat

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Draga nu doar femeiile sunt scroafe, mai exista si porci.

| RAY a răspuns (pentru SG1995):

Imi place cand spui draga te simpatiseaza latura mea feminima, desigur ca nu dragule

| Emilian65 a răspuns:

Foarte bine a facut. Tu, ai plecat cu el sa te distrezi, nu sa te saruti cu altul.

| LoveSleep a răspuns:

Awww, s-a supărat, ce drăguț.
De ce îl mai cauți, vrei să îi dai șervețele?

| WaterDrop a răspuns:

Nu stie sa profite de situatie, ppfff. Trebuia sa-i ceara bani acelui baiat.Lasa`l, nu ai nevoie de el, nu stie sa se descurce in viata.

| NRazvan a răspuns (pentru WaterDrop):

Pentru ce sa-i ceara tipului bani?

| HazelEyes77 a răspuns:

De ce ai acceptat sarutul? De ce nu l -ai pleznit pe respectivul? E normal ca prietenul tau sa se simta ranit si tu ai fi in locul lui. Depinde de el daca te iarta sau nu- tu cauta un prilej sa i explici ca nu ai vrut sa se intample aia. Daca te iubeste va intelege dar uneori orgoliul barbatilor e mare...

| Necunoscut112 a răspuns:

El a făcut foarte bine. Tu poţi doar să te împaci cu ideea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce te/ai lasat sarutata?

| Xelon a răspuns:

Macar du treaba pana la capat.

| cyupaku a răspuns:

Vad ca raspunzi numai la ceea ce iti convine si intrebi pe altii despre tine, eu sugerez urmatoarea hestiune:pune invers situatia, ti-ar conveni? in viata cel mai corect este sa ne punem in pielea celuilalt

| anonim123453313 a răspuns:

Tu ai fi acceptat ca el sa fie sarutat in fata ta? Nu ai pic de logica? Cine ar sta impreuna cu un asemenea om?

| Ghibernea_Alexandra_1995 a răspuns:

In club sunt multi oameni beti. ala o fi fost beat si a sarutat o fata random. ar trebui sa inteleaga chestia asta. adica daca el chiar te iubeste. te ar putea ierta. roaga o prietena sa iti des telefonul ei sa il suni si sa ii explici sau sa ii zics chiar ea daca chiar nu mai vb cu tine. ca il iubesti etc.

| DeathIncarnate a răspuns (pentru Ghibernea_Alexandra_1995):

In opinia ta daca vine unul si ti-o pune ca e beat, e ok nu?
Cam asa si cu sarutatul, ba mai mult eu ii si carpeam 2 palme.

| тєqυιℓα explică (pentru Ghibernea_Alexandra_1995):

Am incercat si mi-a dat block

| ionutiulia a răspuns:

Vb cu mine