| anonim_4396 a întrebat:

Am iesit cu un baiat de 32 de ani şi ieri am vrut să cumpăr o rochie dar mi-a plătit-o el, spunând că mă iubeşte. (Nu am intretinut relatii sexuale cu el).
M-a prezentat prietenilor şi astăzi mi-a spus că nu mai vrea să fie cu mine.
E nehotărât, nu ştiu ce are. Ştiu doar că se droghează.
Poate fi ăsta motivul pentru care nu ştie ce face?
Aş putea să-l opresc?
Mai sunt şanse să ne împăcăm?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cand a platit rochia era drogat. Intre timp si-a revenit si i-a parut rau pentru ce a facut.
Tu de ce vrei sa te mai impaci cu el, pentru alta rochie?
Daca se drogheaza, evita-l.
Nu se stie cum va reactiona pe viitor, daca ai mai fi cu el.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu vrei sa te impaci cu un drogat? Ai chef de vizite si declaratii la politie? Fugi de asa oameni cît te tin picioarele de ce ai mai vrea sa impaci cu el? Ti a cumpărat o rochie foarte bine poarta o dar rupe orice legaturi cu ăstia care au vicii drogatii ca ajungi si tu dependentă de droguri.

| RAY a răspuns:

Era rochia de noapte pentru tine, in patul in care devora rochia de pe tine, te atrag drogati, bravo tie

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Poate. 2. Poate. 3. Da.

| mihai69 a răspuns:

Fugi de el cât mai ai timp!

| mdc98 a răspuns:

Are prietena/sotie.

| SfarcDeCrocobaur a răspuns:

La 32 de ani nu mai e baiat, e barbat in toata firea. Faptul ca stii sigur ca se drogheaza ar trebui sa fie un motiv suficient de bun ca sa rupi orice fel de legatura cu el.