| anonim_4396 a întrebat:

Am iesit intr-un parculet pe o banca (a fost seara) m-a luat in brate, m-am razamat cu capul de umarul lui, iar mana lui o mangaia pe a mea, palma-n palma ne uitam impreuna la stele, au urmat cateva saruturi pe frunte/obraz.pana cand ne-am sarutat pe buze (primul nostru sarut :X:X)imbratisarile calduroase nu lasau de dorit, mai bine de atat nu se putea, privirile indelungate adanci in ochii mei imi spuneau indirect ca tine la mine, ca ma iubeste, ne invaluiau intr-o armosfera de gratie.
doar noi doi mai eram la ora aceia in parc (deja se facuse 1 noaptea), m-a condus la hotel pana in fata camerei mele, mi-a multumit pentru tot si a urmat si ultima imbratisare lunga, mie mi s-a rupt sufletul stiind ca asta a fost ultima seara petrecuta alaturi de el, nu mai vroia sa plece, nu mai vroia sa-mi dea drumul, mi-am dat seama dupa privirea lui ca simte exact ca mine (nu vroia sa creada ca asta a fost ultima seara), asta a fost doar una din cele 4 zile petrecute impreuna (suntem din judete diferite)au fost cele mai frumoase din viata mea, chiar ma simteam iubita, ultimele sale cuvinte au fost "sa am grija ce fac, sa fiu cuminte".

am vorbit pe mess.si am decis amandoi sa fim doar prieteni, apropiati, (distanta si slujba lui, nu ii prea permit sa ne vedem asa de des)am spus ca asa va fi mai bine pentru amandoi (stiind exact ce simtim unul pentru celalalt)

dar eu nu mai stiu ce sa fac, simt ca ma sufoc fara el, vreau sa dau timpul inapoi sa fim doar noi doi.pe acea banca, sa stiu ca ma tine in brate, sa ma simt iar acceptata, asa cum sunt.

aveti ceva idei ce sa fac, ca sa uit de el, sau... nici eu nu stiu ce sa fac crying helllppppp. crying

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu as face niste sacrificii si m-as muta in orasul lui. Sau macar mi-as face un plan viabil pentru asta (gen peste 3 ani cand imi termin studiile).

| harciog a răspuns:

Alta data traieste la maxim totul si da tot ce poti si ia tot la fel.

| deeeeea1 a răspuns:

Este greu asa e.dar daca chiar va iubiti cu adevarat eu zic ca puteti trece si peste acest obstacol si anume distanta.nu trebuie sa va vedeti in fiecare zi sau saptamana.dar odata la 2 saptamani sau odata la o luna eu zic ca ati putea sa va vedeti.Cunosc cupluri care la fel ii despart o distanta destul de mare si sunt impreuna si acum.Si eu cu iubitul meu suntem la distanta unul de celalalt si nu putem sa ne vedem zilnic dar am trecut si peste "obstacolul" asta.Dar daca tu chiar crezi ca nu este nimic de facut si este greu incearca sa-l uiti.iesi cu alti baieti.va fi bine...Este doar alegerea voastra aici, ar trebui sa vorbiti serios si sa luati o decizie IMPREUNA. Good luck!:*

| ReiVaN a răspuns:

Voi va uitatila stele.
tu te gandeai ce minunat e el, e el desena cu mintea actrite porno prin stele, se gandea la pozitiilaughing
mie imi plac feteleastea visatoare asa ca faci ce vrei din elehappy

| bella_5744 a răspuns:

Daca chiar vrei sa uiti de el gaseste-ti pe altcineva,sau incearca sa mereu o activitate ca sa nu mai ai timp sa te gandesti la el, cu timpul o sa il uiti dar pentru asta nu trebuie sa mai vorbesti deloc cu el, asa decat va faceti mai mult rau ...asta e o solutie ca sa il uiti insa din cate vad nu prea va doriti nici unul din voi asta asa ca ar fi mai bine sa gasiti o solutie sa fiti impreuna.succes

| nextlevel999 a răspuns:

Depinde daca esti sau nu majora,dc sa fi-ti doar prieteni pe mess, parerea mea este sa va mutati impreuna, poate el este jumatatea ta de ce sa-l uiti (ce-ti fac fluturasi aia din stomac happy )