| AnKa1995 a întrebat:

Am in clasa cativa baieti care nu prea vb cu ei deoarece nu avem un subiect comun.
mie imi place de unu din ei, si i-am spus dc nu vorbim si la scoala, si mi-a spus ca nu stau cu ei.
am inceput sa stau cu ei dar tot nu avem un subiect comun si se baga in seama cu alte fete, cu mine cam deloc, si ma simt nasol.
vreun sfat ceva? va rogbatting eyelashes [-o<
vreau sa stau si eu cu ei si sa vorbim, cam cum fac ei cu celelalte fete, nu sa ma lese pe dianafara. sad

Răspuns Câştigător
| hamster a răspuns:

Bine, eu sunt un pic mai complexata si vreau sa ma tin un pic mai dep. de ei pentru ca ei vor numa' fete care au haine mulate, e perfect daca poarta si sutien, daca se mai saruta cu ei in scoala sunt in rai ( am 13 ani) nu am avut primul sarut, da nu's urata 1, 70 bruneta slaba, dar problema e ca eu nu am sutienele colegelor(nu port). asta e. gaseste-ti alti prieteni, nu tte mai tine dupa ei, poate o sa vina ei la tine daca te vad indiferenta

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și tu de ce nu cauți să-ți faci un cerc de prieteni cu care într-adevăr să poți comunica?
Ești în plus, nu realizezi?
Pa, pa.

| hamster a răspuns:

Si mie mi se intampla exact la fel

| JustMelavJustMe a răspuns:

Stiu ca e greu dar, inter-o zi cand e pe mess abordeaza-l si dupa cateva mi. de conv. cand nu mai aveti ce vorbi spune-i ceva de genu:"mi-a soptit cineva ca ma placi ii adv? zi sincer fara ischibitii.etc" si daca zice da zii ca-l placi si propune-i sa fiti impreuna daca nu zii ceva de genu "eh.am intrebat si eu. mie mi se pare ca esti dragut" n-ai sa-i zici doar "ahh crying(((( ce pacat stii mie imi palcea f. tare de tine.sunt disperata...". nu?

| AnKa1995 explică:

Si nici pe mess nu prea vorbesc cu mine, cand plecam de la scoala le spune la celelalte fete ca o sa vorbesca pe mess mai putin mie sad