| anonim_4396 a întrebat:

Am in clasa o fata pe care o plac foarte mult. Ii fac complimente(de ex ii spun ca e f frumoasa), o mai iau de mana, o mai pup pe obraz, iar ea nu se impotriveste, ba chiar pare sa-i placa. Insa, cand o intreb daca vrea sa mergem impreuna undeva, sa iesim in oras, mereu imi spune zambind ca altadata. Se poate sa ma refuze?
P.S Avem 18 ani(clasa a 12-a).

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ori face misto de tine sau vrea sa te cunoasca mai bine, sa vada ca nu umbli cu alte tipe.

| BAIATUL a răspuns:

Pai daca i-ar place probabil ar vrea sa fie cu tine, sau e posibil sa nu fie sigura de spusele tale sau poate nu iese cu tine din alte motive dar poti sa o intrebi daca ar vrea sa mergeti la o cofetarie sau la un suc sau la o cafea, spune-i ca ti-ar face placere sa te insoteasca acolo.

| IMC90 a răspuns:

Da, se poate

| missoriginal a răspuns:

Pai sunt unele fete carora le place sa aiba un baiat care sa le spuna ca sunt frumoase, sa le acorde atentie nonstop insa nu sunt interesate deloc de o relatie
Doar le place sa aiba un catelus care sa le complimenteze
Eu zic ca ar trebui sa o iei,, deoparte'' si sa ii spui ca tu o placi foarte mult si sa o intrebi daca e dispusa sa aiba o relatie cu tine
K altfel ii acorzi atentie degeaba si nu faci decat sa ii fi pe post de animal de companie